Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Informace + rozpis zápasů

další utkání hrajeme za
týd
8
8
dny
8
8
hod
8
8
min
8
8
sec
8
8

 

                   

Rozpis zápasů podzim 2018

pořadí         datum                 soupeř   čas                       místo  výsledek
1. Sobota 1.9. 2018 FK Čáslav 10:00 Čáslav, Vodranty / tráva 4:2 výhra
2. Sobota 8.9. 2018 FC Sellier & Bellot Vlašim 13:30 Vlašim, Kollárová 5:0 výhra
3. Středa 19.9. 2018 MFK Chrudim 15:00 HSM 4:2 výhra
4. Sobota 29.9. 2018 SK Benešov 10:00 TJ Úročnice Benešov / UMT 4:1 výhra
5. Sobota 6.10. 2018 RMSK "Cidlina" 12:00 HSM 2:1 prohra po pen.
6. Neděle 14.10. 2018 SK POLABAN Nymburk 10:15 SC Nymburk 8:1 výhra
7. Neděle 21.10. 2018 TJ Sokol Třebeš 11:30 Trutnov, UMT  
8. Čtvrtek 25.10. 2018 FK Jablonec 15:00 Jablonec, ZŠ Mozartova / UMT  
9. Neděle 4.11. 2018 FK Náchod 10:00 Trutnov, UMT  
10. Sobota 10.11. 2018 SK Sparta Kolín 9.30 Kolín, Brankovická / UMT  

 

Přípravná utkání v letní příprave 2018/2019

11.8. Sobota - Memoriál Patrika Kubečka (HSM) 4.místo

15.8. Středa - PU TJ Sokol Třebeš 1 - 7 MFK Trutnov od 15:00

17.8. Pátek - PU MFK Trutnov 5 - 3 FA Praha

22.8. Středa - PU MFK Trutnov 15 - 0 Praha Ruzyně

28.8. Úterý - PU FK Meteor Praha VIII - MFK Trutnov (hřiště Krchleby) od 16:30

Rozpis zápasů jaro 2018

pořadí            datum               soupeř   čas                  místo  výsledek
1.    Sobota 24. 3. 2018     FK Náchod 11:45  Náchod UMT 10:1 výhra
2.    Neděle 8. 4. 2018     FC Sellier & Bellot Vlašim 11:45  Vlašim UMT 5:4 prohra
3.    Úterý 17. 4. 2018     FK Čáslav 17:30  Trutnov UMT 3:1 prohra
4.    Sobota 21.4. 2018     MFK Chrudim 11:45 Letní stadion - UMT / Chrudim 11:1 prohra
5.    Neděle 29.4. 2018     SK Benešov 11:45 Trutnov, tráva 6:3 výhra
6.    Neděle 6. 5. 2018     RMSK klub "Cidlina" 11:45 N.Bydžov, tráva 4:3 výhra
7.    Neděle 13. 5. 2018     SK POLABAN Nymburk 11:45 Trutnov, tráva 12:0 výhra
8.    Sobota 19. 5. 2018     FK Kolín 11:15 Kolín, tráva č.2 7:0 výhra
9.    Neděle 27. 5. 2018     FK Jablonec 11:45  ZŠ Mozartova tráva / Jablonec 6:0 prohra
10.    Sobota 2. 6. 2018     TJ Sokol Třebeš 11:45 Trutnov, tráva 4:0 výhra

 

Přípravná utkaní v zimní přípravě

18.2. Neděle od 11:30 PU UMT Trutnov 2 - 5 Dukla Praha

22.2. Čtvrtek od 14:00 PU FA Wroclaw 5 - 4 Trutnov (hřitě Slavie HK)

25.2. Neděle od 11:30 PU Slovan Liberec - Trutnov  ZRUŠENO

7.3.   Středa  od 14:00 PU UMT Trutnov 9 - 2 Český Brod

11.3. Neděle od 11:30 PU UMT Trutnov 4 -  2 Tempo Praha

18.3. Nedělě od 18:00 PU UMT Trutnov - Broumov ZRUŠENO

 

 

Zimní turnaj

10.12. - Turnaj Třebeš - 4.místo

Rozpis zápasů podzim 2017      
pořadí           datum          soupeř      čas          místo výsledek
  1. Sobota 19. 8. 2017 FK Čáslav     11:10 Vodranty / UMT 5:3 prohra
  2 .  Sobota 26. 8. 2017 FC Sellier & Bellot Vlašim     14:45 Trutnov, tráva 3:1 výhra
  3. Sobota 9. 9. 2017 MFK Chrudim     14:45 Trutnov, tráva 2:1 výhra
  4. Sobota 16. 9. 2017 SK Benešov     11:45 Benešov, tráva 5:2 výhra
  5. Středa 11.10.2017 RMSK klub "Cidlina"     16:30 Trutnov, tráva 2:1 výhra
  6. Neděle 1. 10. 2017 SK POLABAN Nymburk     12:00 SK Polaban Nymburk 5:0 výhra
  7. Neděle 8. 10. 2017 FK Kolín     16:00 Trutnov, tráva 3:2 výhra
  8. Neděle 15. 10. 2017 FK Jablonec     13:30 Trutnov, tráva 1:0 výhra
  9. Neděle 22. 10. 2017 TJ Sokol Třebeš     11:45 Třebeš, tráva 2:0 výhra
 10. Neděle 29. 10. 2017 FK Náchod     11:45 Trutnov, tráva 2:0 výhra

 

          

Přípravná utkání v letní přípravě 2017/2018

23.7. Neděle   od 11:45 PU Pardubice (Ohrazenice) 19  -  0 Trutnov

26.7. Středa    od 14:30 PU HSM Trutnov 1 - 11 FC Hradec Králové

29.7. Sobota   od 11:45 PU Náchod 1 - 12 Trutnov  (hřiště Hejtmankovice u Broumova)

2.8.   Středa    od 10:00 PU Neratovice 0 - 4 Trutnov  (hřiště Studénec)

15.8. Úterý      od 16:00 PU Wroclaw 1 - 1 Trutnov (hřiště Lubawka)

21.8. Pondělí   od 17:00 PU HSM Trutnov 4  - 1 Bohemians Praha U15

 

 

 ROZPIS ZÁPASŮ JARO 2017

pořadí datum soupeř čas místo výsledek
1. 1.4.2017 Náchod 11:00 Trutnov UMT 7:1 výhra
2. 8.4.2017 Chrudim 14:30 Letní stadion 7:6 prohra
3. 16.4.2017 Hradec 12:00 Trutnov HSM 10:0 prohra
4.středa 19.4.2017 Liberec 17:00 Stadion Letka 8:7 výhra
5.středa 26.4.2017 Viktorka 17:00 Trutnov HSM 10:3 prohra
6.středa 10.5.2017 Cidlina 17:00 Nový Bydžov 10:1 prohra
7. 13.5.2017 Jablonec 14:00 ZŠ Mozartova 16:0 prohra
8. 21.5.2017 Meteor Praha 12:00 Trutnov HSM 9:1 prohra
9. 27.5.2017 Mladá Boleslav 14:30 Trutnov Hlavní hř. 6:2 prohra
10. 3.6.2017 Pardubice 14:00 Ohrazenice 10:2 prohra
11. 11.6.2017 Čáslav 10:00 Vodranty 13:1 prohra
12. 24.6.2017 Turnaj Polkowice 10:00 Polkowice     5 MÍSTO

 ROZPIS ZIMNÍCH HALOVÝCH TURNAJŮ 2016/2017

pořadí datum den ročník místo umístění
1. 3.12.2016 sobota 2004 Jaroměř 2.Místo
2. 15.1.2017 neděle 2004 Jaroměř 1.Místo
3. 29.1.2017 neděle 2004 Rtyně 1.Místo
4. 4.3.2017 sobota 2004 Rtyně 1.a 2. Místo
           

 

Přípravná  utkání

 

5.2. Neděle        od 10:00 PU UMT MFK Trutnov -  Nové Město  9:1

 

11.2. Sobota      od 10:00 PU UMT MFK Trutnov – Pardubice    4:6

 

23.2. Čtvrtek    od 16:00 PU UMT MFK Trutnov - TJ Baník Žacléř   11:2

 

26.2. Neděle      od 15:30 PU UMT Vrchlabí -  MFK Trutnov    8:8

 

2.3 Čtvrtek          PU UMT MFK Trutnov – Český Brod U15 3:3

 

11.3. Sobota     od 10:00 PU UMT Náchod - MFK Trutnov    1:4

 

16.3. Čtvrtek    PU UMT MFK Trutnov - Hostinné 11:0

 

26.3. Neděle      od 14:00 PU UMT Nové Město – MFK Trutnov  1:8 / Jaroměř - MFK Trutnov 4:6

 

 

 

 ROZPIS ZÁPASŮ PODZIM 2016

pořadí datum soupeř čas místo výsledek
1. 4.9.2016 Náchod 10:00 Náchod  11:0 výhra
2. 11.9.2016 Chrudim 11:30 Trutnov HSM 13:2 výhra
3. 18.9.2016 Hradec 10:00 Háječek  22:0 prohra
4. 24.9.2016 Liberec 13:30 Trutnov HSM 8:4 prohra
5. 1.10.2016 Viktorka 10:00 Dolní Počernice 6:1 prohra
6. 8.10.2016 Cidlina 13:00 Trutnov HSM 8:2 prohra
7. 16.10.2016 Jablonec 14:00 Trutnov HSM 13:1 prohra
8. 23.10.2016 Meteor Praha 14:30 Bedřichovská UMT. 7:4 výhra
9. 29.10.2016 Mladá Boleslav 10:00 9 ZŠ. UMT. 4:0 prohra
10. 5.11.2016 Pardubice 11:00 Trutnov UMT. 16:1 prohra
11. 13.11.2016 Čáslav 10:00 Trutnov UMT. 4:1 výhra
           

 ROZPIS ZÁPASŮ JARO 2016

pořadí datum soupeř čas místo výsledek
1. 3.4.2016 Hradec Králové 11:45 UMT  8:3 prohra
2. 9.4.2016 Slovan Liberec 11:45 Venku  9:5 prohra
3. 16.4.2016 Pardubice 14:45 HSM  7:3 výhra
4. 24.4.2016 Čáslav 11:45 Venku  8:3 výhra
5. 30.4.2016 RMSK Cidlina 11:45 HSM  9:3 prohra
6. 8.5.2016 Kolín 14:45 Venku  10:4 výhra
7. 15.5.2016 Náchod 11:45 Venku  19:0 výhra
8. 21.5.2016 Chrudim 11:45 HSM  7:4 výhra
9. Středa 25.5.2016 Mladá Boleslav 17:30 HSM  7:4 výhra
10. 5.6.2016 Viktoria Žižkov 15:45 Venku  3:2 prohra
11. 11.6.2016 Jablonec 16:00 Venku  6:4 výhra
           

ROZPIS ZÁPASŮ PODZIM  2015

pořadí datum soupeř čas místo výsledek
1 30.8.2015 Hradec Králové 11:45 Háječek 14:2  prohra
2 6.9.2015 Liberec 14:45 HSM 12:6  výhra
3 13.9.2015 Pardubice 11:45 Ohrazenice 15:3  prohra
4 20.9.2015 Čáslav 14:45 HSM 5:4    výhra
5 26.9.2015 Cidlina 11:45 Chudonice 8:3    výhra
6 3.10.2015 Kolín 13:45 HSM 19:0  výhra
7 28.10.2015 Náchod 15:15 UMT.Trutnov 17:0  výhra
8 17.10.2015 Chrudim 11:45 Chrudim 6:5    výhra
9 25.10.2015 Mladá Boleslav 11:45 9.ZŠ ul.17.Listopadu 6:3    výhra
10 31.10.2015 Viktorka Žižkov 11:45 HSM 6:2    výhra
11 7.11.2015 Jablonec 11:45 UMT. Trutnov 6:6    remíza
           
    PŘÍPRAVA      
1 14.11.2015 MFK U13  13:00 UMT. Trutnov 20:2 prohra
2 28.11.2015 Dukla Praha 12:00 Praha 12:10 výhra
3 30.1. 2015 Pardubice 11:45 UMT.Trutnov 10:7 prohra
4 7.2.2016 Swidnica 11:45 UMT. Trutnov zrušeno
5 14.2. 2016 MFK Chrudim 14:30 Chrudim 13:9 výhra
6 27.2.2016 Cidlina 11:45 UMT.Chudonice 9:5 výhra
7 3.3.2016 Č.Brod U13 15:30 UMT Trutnov 9:0 výhra
8 6.3.2016 Polkowice 11:45 UMT.Trutnov 9:8 výhra
9 13.3.2016 Tempo Praha 11:45 Praha 8:5 výhra
10 16.3.2016 Vrchlabí 16:00 UMT Vrchlabí 11:2 výhra
11 27.3.2016 D.Králové/Jaroměř 11:00 UMT Trutnov 5:3 prohra

 

ROZPIS ZIMNÍCH HALOVÝCH TURNAJŮ 2015/2016

pořadí datum den ročník místo výsledek
1. 5.12.2015 sobota 2004 Jaroměř  1.Místo
1. 5.12.2015 sobota 2003 Úpice  4.Místo
2. 16.1.2016 sobota 2003 Úpice 1. a 4. Místo
3. 7.2. 2016 neděle 2003 Rtyně 1. Místo
4. 12.3.2016 sobota 2003 Rtyně 1.Místo
           

  

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist